Genderneutraal

Genderneutraal

Ik heb er een heel vervelend gevoel bij.
Als je niet weet wie of wat je wilt zijn, ga dan naar een goede psychiater en laat je helpen.
Als je een mannenlichaam hebt dan ga je naar het herentoilet en als je een vrouwenlichaam hebt dan ga je naar het damestoilet.
Travestieten zijn in principe mannen dus die gaan ongeacht hun kleding naar het mannentoilet.
Als hermafrodiet kleed je je als man of vrouw en ook dan is de keuze heel simpel.

Dus waarom moeten er zo nodig genderneutrale toiletten komen.
De overheid is de waanzin voorbij als ze gehoor geeft aan de drammerigheid van de genderneutralen.
De overheid denkt kosten te besparen met deze uniforme toiletten.
En gaat er vervolgens helemaal aan voorbij dat steeds meer vrouwen zich ziek melden.
Dat steeds meer vrouwen darm- en blaasproblemen gaan krijgen doordat ze niet op tijd van een schoon toilet gebruik kunnen maken.
De overheid hoort voor de zwakkeren in de samenleving te zorgen, maar dat doen ze op deze manier niet, want genderneutralen zijn geen zwakkeren.

Weet je wie dat wel zijn?

De vrouwen die ooit verkracht zijn en niet meer naar het toilet durven op hun werk of in openbare gelegenheden.
De vrouwen en kinderen die lastig gevallen worden door mannen waartegen sommige vrouwen onvoldoende afweer hebben.
Vrouwen die verstoken zijn van een schoon toilet omdat er mannen zijn die met hun schoenen op de toiletbril gaan zitten.
Vrouwen die met hun maandelijkse ongemakken graag even rustig de tijd willen om zich te verschonen.
Vrouwen die de toegang tot de toiletten wordt ontzegd omdat ze onrein zijn.
Ouders kunnen hun jonge dochters nog wel alleen naar het damestoilet laten gaan, maar dat is een onmogelijkheid als er alleen een genderneutraal toilet is.

Normale wereld
Aanpassen aan de normale wereld daar is nog niemand dood aan gegaan.
En in de normale wereld leven nu eenmaal mannen, vrouwen en hermafrodieten.

Genderneutraal zijn?
Prima.
Maar ga niet zitten drammen tot je je zin krijgt.

-o-o-

Oh oh, ik heb het weer gedaan.
In een discussie over gender en geslachten heb ik mijn mening kenbaar gemaakt.
Vervolgens heeft een snowflake deze mening geheel uit de context becommentarieerd.
En ja, toen kwamen de baggertrollen uit de struiken tevoorschijn.

Dus doen we het nog maar een keer in zijn geheel.

Er zijn 2 geslachten.
Een persoon met mannelijke kenmerken (met een piemel dus).
Een persoon met vrouwelijke kenmerken (met een vagina dus).
Aangezien moeder natuur nog wel eens speelt met hormonen kunnen op tienerleeftijd ook hermafrodieten ontstaan.
Dat is biologie.

Het komt ook wel voor dat iemand het gevoel heeft in het verkeerde lichaam te zitten. Kan gebeuren, moeder natuur stapt ook wel eens met het verkeerde been uit bed. Geen probleem, als je volwassen bent, kun je als je wilt een geslachtsverandering ondergaan.
Er zijn trouwens maar weinig mensen die het gewenste resultaat vinden na zo’n operatie, maar dat is een psychologisch beladen verhaal.
Maar ook dit is nog steeds biologie.

Vervolgens is een onderscheid te maken tussen liefde en seks.
En dat heeft alles te maken met gevoel.
Ik ben vrouw en houd van een man.
Ik ben man en houd van een vrouw.
Ik ben vrouw en houd van een vrouw.
Ik ben man en houd van een man.
Ik ben man en houd tegelijkertijd van een man en een vrouw, of andersom.
Ouders houden van hun kinderen en kinderen houden van hun ouders.
Dat heet liefde.
Super, prachtig en ga vooral door om zo lang mogelijk van elkaar te houden en voor elkaar te zorgen.

En dan, dan komt het alfabet voorbij: Straight, Lesbisch, Homoseksueel, Biseksueel……
Deze vallen in de categorie voorkeursseks met sekse.
Geen probleem, dat is slaapkamersport.

Dan kan het alfabet ook nog uitgebreid met bijvoorbeeld de Q.
Dat valt in de categorie acteren. Super, heel leuk om te zien. Ik vind alleen dat acteren het best op een podium in een theater uitgevoerd kan worden en niet op straat.

En oh, ho, oh, hier komt de letter G aansjorren.
Dat valt in de categorie: geen idee wat ik ben.
Als je dat voor jezelf houdt, is het geen probleem. Zodra je echter de hele wereld op zijn kop wilt zetten en je genderneutraliteit wilt doordrammen, dan valt het in de categorie aanstelleritis en is een goede psychiater een bezoekje waard.
Moet je helemaal zelf weten hoor, maar val mij alsjeblieft niet lastig. Ik wil mijn instelling, mijn manier van denken en doen niet veranderen.

De wereld op zijn kop zetten omdat ik je aanzie voor een vrouw (met flinke borsten) en jij van de daken schreeuwt dat je genderneutraal bent, gaat mij een stapje te ver.

Leven en laten leven, klinkt goed, maar ik vertel jou niet wat ik in mijn huis doe, en ik hoef het van jou ook niet te weten.

Pffttt….

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s